Střelecký maraton " popický trojboj" - 29.3.2014

Dobrý den,

v sobotu 29. března 2014 jsme se opět všichni setkaly a zastřílely jsme si. Počasí bylo nádherné, krásně svítilo sluníčko. Tentokrát byla účast menší, ale o to příjemnější a rodinější byla nálada. Zapsalo se pouhých 28 střelců, z toho se poskládaly 3 družstva. Vše proběhlo celkem rychle, bez žádných nepříjemných okolností. Závod byl nazván "popický maraton". Střílelo se 2 x 25 terčů Americký Trap, 2 x 20 terčů Lovecké Kolo a 2 x 25 terčů Parcour.   A dopadlo to všechno takto:  1. místo MICHAL BĚLÍK, 2. místo: JOSEF NĚMEČEK, 3. místo: JOSEF VRBAS.    První tři střelci si  odnesli pohár a hodnotnou cenu. Ostatním 25 střelcům jsme pogratulovali k účasti a také si odnesli domů nějakou malou pozornost.  Družstva byla oceněna medailí a dostali ji vlastně všichni přihlášení. A to: 1. místo: družstvo č. 3: Jiří Vala, Josef Vrbas, Michal Bělík. 2 místo: družstvo č. 1: Ivo Skácel, Milan Palínek, Milan Otáhal. 3. místo: družstvo č. 2: František Štulpa, Jiří Beníšek, Ladislav Kubíček.                   Co víc napsat? Všem výhercům gratulujeme. Zúčastněným děkujeme za návštěvu a za podporu.   Věříme, že se Vám všem na popické střelnici líbí a přijedete se podívat i v budoucnu. My se budeme snažit zase něco připravit, jak závod, tak i občerstvení a příjemnou atmosféru, protože v Popicích je opravdu nádherně.